Warning: Undefined array key "rcommentid" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Warning: Undefined array key "rchash" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349
Srdíčka – Espandro
6

Srdíčka

Vyrobte si podle návodu Valentýnská srdíčka.

srdicka-2Střih na srdíčko, použitý střih měří 19 cm. Velikost lze měnit.

srdicka-3Materiál: bavlněná proužkovaná a kostkovaná látka, vatelín, nit, mašlička.

srdicka-4Podle střihu si vystřihneme z proužkované látky 2x celé srdíčko, 1x díl na kapsu, to samé z kostkované látky.

srdicka-5Nejdříve si dvakrát zahneme vrchní stranu kapsy, směrem do rubu a prošijeme na stroji. Kapsu položíme na  srdíčko, přišpendlíme a v kraji na stroji prošijeme.

srdicka-6Na díl s našitou kapsičkou si přiložíme složenou mašli orientovanou tak, aby kraj mašličky směřoval na jednu půlku srdíčka.

srdicka-7Srdíčko s našitou kapsičkou přiložíme lícem k líci s druhým dílem  srdíčka, našpendlíme podle obrázku tak, aby špendlíky směřovali směrem ven.

srdicka-8Srdíčko sešijeme, na začátku a konci šití nezapomeneme zapošít, začínáme šít na boční straně, pokud jsme našpendlili podle obrázku můžeme šít i přes špendlíky. Srdíčko sešijeme kolem dokola jenom posledních 5 cm necháme mezeru. Odstraníme špendlíky.

srdicka-9Srdíčko v obloučcích a nahoře ve středu  nastříháme těsně k prošití.

srdicka-10Srdíčko obrátíme na líc.

srdicka-11Vatelínem postupně vycpeme celé srdíčko.

srdicka-12Vynechaný otvor jehlou v ruce zašijeme.

srdicka-13

4.3/5 - (3 votes)

6 thoughts on “Srdíčka”

Napsat komentář