Warning: Undefined array key "rcommentid" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Warning: Undefined array key "rchash" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349
Růžová kabelka – Espandro
0

Růžová kabelka

Návod na malou letní kabelku (rozměry 24 x19).

ruzova-kabelka-1
Materiál: kostkaté látky(poliester), krajka, tyl, kytičkovaný úplet, jednobarevná béžová látka na podklad a podšívku, tužení: vlizelin, rtonofix, popruh š. 2cm 1,5m , 2x karabinky, 2x půlkroužek, průvlečná přezka.

ruzova-kabelka-2
Střih lze zvětšit.

ruzova-kabelka-3
Z béžové látky si ustřihneme podle střihu 2x klopu a 4x díly na tašku, tužení ronofix do klopy, vlizelin 2x  do kabelky. Tužení nažehlíme.

ruzova-kabelka-4
Z barevných látek si nastříháme různé tvary, které postupně našpendlíme a stehem cik cak přišijeme, přes vrch dáme další dílky tylu a krajky a opět našijeme na díly kabelky na PD a ZD a 1 klopu.

ruzova-kabelka-5
Nejdříve si přiložíme klopu lícem k líci a za patku sešijeme. Švy  v kulatinkách  nastřihneme a otočíme do lícu. Na středu rubové strany umístíme vrchní díl magnetického zapínání (podrobný popis u kabelky s mapou).

ruzova-kabelka-6
Klopu prošijeme v kraji na stroji.

ruzova-kabelka-7
Sešijeme díly podšívky lícem k líci na dně necháme 10cm otvor na obrácení. Vrchní díl kabelky sešijeme lícem k líci bez otvoru, potom odšijeme rohy kabelky.

ruzova-kabelka-8
Vrchní díl kabelky otočíme do lícu. K vrchnímu dílu kabelky si přiložíme klopu našpendlíme asi 05cm, klopu překlopíme a naměříme budoucí zapínání. Přiděláme zapínání.

ruzova-kabelka-9
Ustřihneme si 6cm popruhu a protahneme  skrz očka. Na dlouhý díl  popruhu navlékneme  karabinku a průvlečnou sponu na druhý konec popruhu našijeme druhou karabinku.

ruzova-kabelka-10
Popruh s půločkem našijeme na boční díly kabelky.

ruzova-kabelka-11
Klopu kabelky přiložíme lícem k líci kabelky a prošijeme.

ruzova-kabelka-12
Podšívkový díl vsuneme do kabelky lícem k líci a našpendlíme.

ruzova-kabelka-13
Prošijeme na stroji za patku.

ruzova-kabelka-14
Kabelku otočíme urovnáme a otvorem v podšívce dáme na sebe rohy, které prošijeme  k sobě.

ruzova-kabelka-15
Zašijeme otvor v podšívce.

ruzova-kabelka-16
Kabelku nahoře prostehujeme a v kraji prošijeme na stroji.

ruzova-kabelka-17
Popruh s karabinkami  připneme na kabelku.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář