Warning: Undefined array key "rcommentid" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Warning: Undefined array key "rchash" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349
Proužkované ryby – Espandro
0

Proužkované ryby

Návod na pruhované rybky náhrdelník a náušnice.

rybky-s-prouzky-1
Materiál a pomůcky: cernit bílý, modrý, korálky,dlaždička, váleček, řezák, bižuterní lanko, 2x ketlovací  ný , 2x  zamačkávací rokajl,materiál na zapínání(karabinku,nebo spojovací háček), afro háčky, kleštičky nýtovací, štípačky, namalované rybky, jehla na šití na zhotovení dírek.

rybky-s-prouzky-2
Hmotu cernit propracujeme, aby změkla a vyválíme z ní placičky, ty nakrájíme na proužky, které postupně klademe na sebe a přimáčkneme  k sobě.

rybky-s-prouzky-3 Z pruhované hmoty odkrojíme vrchní díl a tím ho zarovnáme a potom ukrojíme 4x 4mm dílky.

rybky-s-prouzky-4
Přiložíme vystřižené rybky a  řezákem vykrojíme.

rybky-s-prouzky-5
Jehlou propíchneme dírku, nejdříve z jedné strany a pak z druhé. Dírku můžeme udělat i už do upečené hmoty, vrtačkou( ještě jsem to nezkoušela). Takto hotové rybky dáme péct do trouby na 130°C na 30 min, pokud použijeme jinou polymerovou hmotu postupujeme dle návodu (fimo se peče na 110°C).

rybky-s-prouzky-6Po vychladnutí menší rybky navlékneme na ketlovací nýt, dospodu dáme malý korálek a nahoře smotáme očko. Náhrdelník navlékáme na lanko, určíme si délku pak postupně navlékáme  zamačkávací rokajl a postupně korálky a rybky nakonec zase zamačkávací rokajl. Na závěr připevníme zapínání(spojovací kroužek, nebo karabinku).

4.8/5 - (6 votes)

Napsat komentář