Warning: Undefined array key "rcommentid" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Warning: Undefined array key "rchash" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349
Květinová souprava – Espandro
0

Květinová souprava

kvetinova-souprava-1Návod a výroba na náhrdelník, náramek a náušnice.

kvetinova-souprava-2Materiál a pomůcký: bílý cernit, fimo oranžová, oranžova soft, fialová, dlaždička, řezák, strojek na válení, papírová utěrka  a špendlik.

kvetinova-souprava-3Nejdříve si propracujeme v ruce  bílou barvu až změkne a vyválíme. Postupně vyválíme další barvy, které dáme mírně přes sebe. Čistíme pravidelně strojek a myjeme ruce jednotlivé barvy špiní.

kvetinova-souprava-4Projedeme několikrát až se nám barvy krásně spojí.

kvetinova-souprava-5Nařežeme do pruhu a projedeme strojkem  od bílé.

kvetinova-souprava-6Stočíme do kolečka, aby bílá byla uprostřed.

kvetinova-souprava-7Nařežeme na 0,5 cm kolečka.

kvetinova-souprava-8Kraje kolečka nařežeme na 6 dílků a  prsty stlačíme a vytvarujeme do požadovaného tvaru. Nemusí byt všechny kytičky stejné.  Pár kytiček jsem rozřízla úplně na jednotlivé okvětní lístky  ztenčila a mírně zatočila.

kvetinova-souprava-9Vytvoříme si ještě další přechod z průsvitné oranžové a bílé.

kvetinova-souprava-10Vyválíme podélně.

kvetinova-souprava-11Stočíme do kolečka a celé kolečko ještě obalíme v oranžové.

kvetinova-souprava-12Nařežeme.

kvetinova-souprava-13Tyto kolečka prsty rozmáčkneme a vytvarujeme do kytičky.

kvetinova-souprava-14Všem kytičkám uděláme do středu špendlíkem dírku. Pečeme v elektrické troubě na 110°C  30 min.

kvetinova-souprava-15Nejdříve si vybereme dvě kytičky na  náušnice, které si dáme stranou. Na náhrdelník jsem použila průsvitnou pružnou gumičku a korálky. Bílé korálky jsem nakonec vůbec nepoužila.

kvetinova-souprava-16 Navlékám  na  celé klubíčko a až  potom stříhám  gumičku, aby se mi nestalo že bude krátké. Do kytičky jsem provlékla gumičku pak korálek a zase zpět ven z kytičky, jeden fialový korálek samostatně a zase kytička.

kvetinova-souprava-17 Kytičky jsem střídala po 2 až 3 stejných barvách a utahla k sobě. Na koncích je navléknutá poslední kytička jako korálek. Na zbytek gumičky jsem navlékla nejmenší korálky a uvázala na dva uzle.

kvetinova-souprava-18Z jednotlivých okvětních lístků vznikl náramek. Fialové korálky počet a velikosti jsem střídala jak mě napadlo.

kvetinova-souprava-19Na náušnice jsem použila ketlovací nýt, háček závěsný, korálky, dvě kytičky a ketlovací kleštičky.

kvetinova-souprava-20Na ketlovací nýt jsem navlékla tři korálky kytičku korálek a nahoře vytvořila očko, které se nvlékne na háček náušnice.

Rate this post
Tags:

Napsat komentář