Warning: Undefined array key "rcommentid" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Warning: Undefined array key "rchash" in /data/web/virtuals/329179/virtual/www/domains/espandro.cz/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349
Bílo-červené ryby – Espandro
0

Bílo-červené ryby

Návod na výrobu náhrdelníku a náušnic -červeno bílé rybky.

bilo-cervene-ryby-1 Materiál a pomůcky: bílá a červená polymerová hmota, extruder s kolečkem o průměru 2mm, řezák,  korálky modré (skleněné) nakonec jsem použila i bílé a červené, nakreslený obrázek rybiček, rozebrané propisky na vykrojení kulatých otvorů, komponenty na náušnice -2x afroháček, 5x ketlovací nýt, 2x zamačkávací rokajl, obruč, kulaté ketlovací kleště a štípací kleště.

bilo-cervene-ryby-2 Hmotu vždy před vyráběním prohřejeme mezi prsty a propracujeme. Nejdříve vyválíme bílou hmotu asi do tloušťky 1,5mm, přiložíme vystřižené rybičky a řezákem vykrojíme 8x malé a 2x velké.

bilo-cervene-ryby-3 Vykrojíme otvory na korálky pomocí rozebraných propisovaček.

bilo-cervene-ryby-4  Na ketlovací nýt si navlékneme dva korálky, naměříme délku rybičky +1cm  na očko a červenou ozdobu. Ketlovacími kleštičkami uděláme na konci očko.

bilo-cervene-ryby-5  Extruderem vytlačíme červenou hmotu.

bilo-cervene-ryby-6   ketlovací nýt položíme na rybičku, jeden korálek je na koni a druhý v místě otvoru.

bilo-cervene-ryby-7  Druhý díl  rybičky přiložíme na sebe a přitiskneme.

bilo-cervene-ryby-8  Červeným válečkem omotáme rybku kolem dokola přimáčkneme pevně k sobě.

bilo-cervene-ryby-9 Takto hotové rybky dáme péct do trouby hmotu cernit pečeme na 130 °C po dobu 30 min, pokud máme jinou hmotu postupujeme podle návodu.

bilo-cervene-ryby-10
Po vychladnutí postupně navlékáme na obruč nejdříve  zamačkávací rokajl korálky a rybky nakonec zase zamačkávací rokaj. Rybky na náušnice navlékneme na afroháčky.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář